Перша Одеська церква – 150 років служіння Богу та людям

У неділю, 29 жовтня, на урочистому богослужінні в Першій Одеській церкві (пастор Іван Мирмир) було відзначено 150 річницю служіння церкви. Важливу дату зібралися відзначити чисельні члени церкви та гості.

В зібранні взяли участь пастори помісних церков Одеси, ветерани пасторського служіння та Голова Обласного Об’єднання Церков ЄХБ – пастор Олександр Димов, та Заступник Голови ВСЦ ЄХБ – пастор Василь Фурта. Вів зібрання Богдан Луцик.

Зібрання привітав та відкрив молитвою пастор Іван Мирмир.

Діти, хор, співаки та декламатори щиро вітали присутніх та прославляли Господа. Ведучий розповідав пам’ятні моменти з історії та життя громади.

У форматі діалогу, спогадами поділився пастор-вчитель Євгеній Іванов (відповідальний за громаду з 1979 по 2001 рік). Після інтерв’ю присутні вшанували усіх, хто загинув або постраждали, але донесли світло Євангелія до наших днів. Євгеній Захарович звершив молитву.

Церкву привітали гості: пастор Володимир Корбут (Церква с. Великодолинське, відп. по Овідіопольському району), почесний пастор Олександр Логвиненко (Церква «Дім молитви», Одеса), пастор Ігор Кучер (Церква «Благодать», Одеса, Зам. Голови Одеського Обласного Об’єднання по Центральному району).

Голова Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов (Церква с. Іванівка), привітав зібрання від імені команди служителів Об’єднання а також від усіх членів великої сім’ї євангельських християн-баптистів Одещини, яка налічує 150 церков та церковних груп. Олександр Миколайович нагадав:

— Кожен, хто жив чи працював поряд з баптистами, тишком-нишком мріяв «От як би усі в нас були такими. Вони не п’ють, не лаються та сім’ї в них міцні. Вони сумлінні та чужого не беруть. Всім хороші. … Тому важливо не втратити те, через що зовнішні цінують баптистів. За 150 років віруючі вашої церкви пережили багато чого – Першу та Другу світові війни, утиски та гоніння. Але й утворення нових церков… Ваша церква жила, розвивалась та зростала й народжувала нові церкви. Це (пастор перелічив – 19 дочірніх, від Першої Одеської, церков) багато церков Одеси та Одещини. Бог будує Свою церкву!

Пастор побажав віруючим бути як вугілля в багатті, щоб любити й та любов зігріла ще багатьох та мати Боже благословення Ісуса Христа! Голова Об’єднання подарував церкви вітальне свідоцтво на честь 150 річчя.

Церкву привітав пастор Василь Фурта: «Слава Ісусу Христу»! Після одностайного відгуку «Повіки слава!», він зазначив що все що є в нашому житті, наші думки, слова, дій та вчинки покликані прославляти Того, Хто був, Хто є та Хто знову гряде!

Василь Миколайович передав пастору церкви пам’ятну табличку за привітанням від братства:«Дякуємо вам за вашу працю, служіння та посвяту й відданість нашому Господу Ісус Христу! Передаємо вітання від Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів, особисто від Голови нашого братства, пастора Валерія Антонюка». Далі пастор наставив зібрання з Божого Слова.

Наприкінці служіння присутні пастори звершили молитву з підняттям рук, дякували Господу та просили благословення на подальше життя та служіння Першої Одеської церкви.

Організатори опублікували великий фотоальбом (фото Ілля Горбатюк) – дивитися. Інформація про життя Першої Одеської церкви є в інтернеті, на оновленому Сайті церкви та Ютуб-каналі громади.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь