Як знайти те що втратила? Психологиня із США попрацювала з жінками Одещини

Жінки зустрілися з Юлією Кірк (Каліфорнія, США) в церквах Одеси, Татарбунарах та Струмку в останню декаду жовтня. Команда фахівців провела семінар «Як знайти те що втратив» в Першій та Другій Одеських церквах, «Благодаті» та «Домі молитви», а також в Татарбунарах та у Струмку.

Як підтримати себе? Як допомагати іншим? Про допомогу після психологічної травми та душеопікунство під час війни говорили на сестринських зустрічах, з командами волонтерів та переселенцями. Лідерка сестринського служіння в Одеській області, сестра Наталя Димова, прокоментувала подію:

– Минулий тиждень був багатий на чудові зустрічі та спілкування. Дякуємо, Юлія Кірк, Марія Кірк та Михайло Кравцов за вашу працю та посвяту. Слава Богу за вас!

Психологиня Юлія Кірк – кліничний фахівець Департаменту Поведінкового Здоров’я штату Каліфорнія. Разом з командою «The Ukrainian Relief Project» вона приїхала, щоб підтримати людей Одеси та області в цей важкий для українців час.

   

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Основи християнства по різних перекладах Біблії

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь