Підготовку до водного хрещення розпочато

Підготовка до водного хрещення – важливий етап в духовному житті кожної людини. Пастори зазначають, що саме по особистому досвіду на початку шляху духовного зростання, людина формує уявлення про християнство. Тому душеопікунство та навчання – вкрай важливі на цьому етапі.

 

За багатьох замовлень та побажань пасторів, видавництво «Християнське просвітництво», Одеса, підготувало біблійні матеріали для підготовки до хрещення «Основи християнства»

 

«Основи християнства» – це посібник для учнівства та підготовки до хрещення. Висвітлює 24 основні теми. Українською мовою. Біблійні питання та відповіді. Зручний метод та формат. Досвід впровадження та гарні відгуки. По Біблії Огієнко.  Формат А4, 64 стор.

 

Підготовка може проводитись як в групі, так і особисто. Крім класних лекцій, бажано мати зустрічі для молитви та спілкування серед тижня.

 

Докладніше, та зразки матеріалів:

Основи християнства ( Огієнко) – тут

 

Основы христианства (Синодальный) – тут 

Всі матеріали – тут

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь