Підлітки швидкого реагування

– Командна робота є одною із важливих факторів успіху любої справи, такий підхід завжди був притаманний для команди БФ “Острів надії”.

В умовах коли частина нашої команди в “розсіянні” (але це не означає, що вони сидять склавши руки) гарною ідеєю було створити “підрозділ швидкого реагування” із підлітків, які ще донедавна були клієнтами нашого дитячого центру. Координує команду наш дорогий друг, та один із  ключових членів волонтерського руху “Острова” – Станіслав Безродний.

Вони допомагають купувати продукти харчування для формування наборів для потребуючих, а потім доставляють їм, а також приймають участь у всіх допоміжних процесах. Слава Богу за таке гарне поповнення наших рядів. Наймолодшим помічником є мій син Давид – розповів брат Степан Койса, керівник БФ “Острів надії”.

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь