Сьогодення Майбутнього

0-267490547 n

Степан Койса, Керівник Дитячого та Підліткового Відділу Одеського Обласного Об’єднання, прокоментував сьогодення та служіння клуба «Майбутнє», міста Южне:

– В Церкві «Вефиль», м. Южне, клуб «Майбутнє» функціонує вже трішки більше 3 роківЗа цей час підлітки міста та села Міщанка дуже полюбили такий формат спілкування. 

Наразі, проводити звичайні зустрічінеможливо. Та«Майбутнє» не забуває за своїх прихильниківНаші волонтери відвідують членів клубу вдома. Й не з пустими руками!

Продуктовими наборами дома вже підтримали перших 47 дітей (15 з Міщанки та 32 з Южного). Дякуємо ГО “Майбутнє” (Клуб Майбутнє) та особисто  координатору клубів «Майбутнє» Андрій Свистун  за допомогу сім’ям.

На фото – святкова зустріч клубу – 3 річчя, 16 грудня 2021. Та сьогоденні відвідування.

0-266438327

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь