Посвячення дияконів в Першій Одеській Церкві ЄХБ

22 травня, в Першій Одеській церкві ЄХБ відбулось рукопокладення на дияконське служіння. Посвяту прийняли Сергій Богайчук та Євгеній Новицький.

Молитву посвячення та благословіння звершили пастори: Олександр Димов, Іван Мирмир, Євгеній Іванов, Сергій Санніков.

Голова Одеського Обласного Об’єднання, пастор Олександр Димов, в настанові церкви підкреслив, що кожен християнин має привілею від Бога мати та розуміти сенс свого життя та служіння.

Пастор Серій Санніков нагадав присутнім підґрунтя християнського життя – віру, Божі обітниці та необхідність бути вірними Йому в житті.

– Кожне слово Біблії – це обітниця. Апостол Павло дає одну з них: А коли діти, то й спадкоємці, спадкоємці ж Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки разом із Ним ми терпимо, щоб разом із Ним і прославитись.

Служіння супроводжував хор чоловіків.

Брат Серій Богайчук, 1958 року народження, прийняв хрещення в 1995 році. З дружиною Людмилою мають дорослу дочку.

Брат Євгеній Новицький, 1948 року народження, охрестився в 2007. З дружиною Наталією вони виховали трьох дітей, та вже мають трьох онуків.

 Пряма трансляція – дивитись

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь