Різдвяне привітання Голови Одеського Обласного Об’єднання Церков ЄХБ

 

 

Дорогі брати та сестри!

 

Святе Письмо передає нам слова, що були сказані багато років тому: «Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім». (Лк. 2:9-11)

 

Саме цими словами Ангол Господній заспокоїв пастухів, які були налякані його появою та сяйвом слави Божої. Ангел звістив пастухам чудову, радісну новину: «…сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.»

 

Страх – це наша реакція на невідоме, лякаюче. Зовні – страхи, всередині – тривоги: цей стан знайомий кожній людині. І те, що відбувається сьогодні в світі та Україні, не додає людям оптимізму. 

 

Але є чудова, радісна новина – народження Ісуса Христа, яке принесло нам радість, мир та благословення Боже! Тож давайте приймати цей Божий подарунок з подякою, довіряючи Богові всі свої страхи та переживання.

 

Нехай Господь благословить вас та ваші родини всіма Своїми благословеннями з небес! Миру, радості та любові вам у Христі!

 

Христос народився! Славімо Його!

 

Голова Одеського Обласного

Об’єднання Церков ЄХБ,

Пастор, Олександр Димов

 

 

– – – – – –

 

Также, вам будет интересно:

 

Читання цих історій покаже вам та вашій дитині, як люди з Біблії розмовляли з Богом. Ми також можемо мати з Ним дружбу через молитву.
Кожна історія містить посилання на Святе Письмо, запитання, яке зосереджується на історії, щось, що слід помітити на малюнках, та урок, який діти засвоюють протягом дня.

– – – – – –

Приповісті Соломона багато чого можуть навчити для щоденного життя.

 

– – – – – –

 

– – – – – –

 

 

Альманах “Богомыслие” – литературно-богословский журнал отечественной евангельской традиции. Его назначение – стать своеобразным мостиком от Академии к Церкви, чтобы формировать богословский подход и библейскую позицию в повседневной жизни народа Божьего.

 

Сайт с подробной информацией 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь