Рождество в Щецине – время подарков!

 

– Бог подарил нам Иисуса Христа. И мы, как церковь Христа, дарим любовь через подарки детям, – написал пастор церкви «Слово життя», Виталий Нагорный. В субботу, 18 декабряв Польском городе Щецин, в церкви «Слово життя», проведен праздник для детей “Рождественский подарок”.

Праздник был хорошей возможностью познакомиться с новыми украино и русскоязычными детьми Щецина. Деткам и их родителями, организаторы рассказывали о смысле Рождества, пели рождественские песни, знакомились и радовались общению.

– – – – – –

Также, вам будет интересно:

Читання цих історій покаже вам та вашій дитині, як люди з Біблії розмовляли з Богом. Ми також можемо мати з Ним дружбу через молитву.
Кожна історія містить посилання на Святе Письмо, запитання, яке зосереджується на історії, щось, що слід помітити на малюнках, та урок, який діти засвоюють протягом дня.

 

– – – – – –

Приповісті Соломона багато чого можуть навчити для щоденного життя.

 

– – – – – –

 

 

– – – – – –

Альманах “Богомыслие” – литературно-богословский журнал отечественной евангельской традиции. Его назначение – стать своеобразным мостиком от Академии к Церкви, чтобы формировать богословский подход и библейскую позицию в повседневной жизни народа Божьего.

Сайт с подробной информацией 

 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь