Що? Де? Коли? – не капітал-шоу, а галузь молодіжного життя

Понад шість років тому у Другій Одеській церкві ЄХБ розпочалося нове служіння серед молоді – Біблійне «Що? Де? Коли?». Але, це не є звичайним «капітал шоу». Біблійне «Що? Де? Коли?» – це ціле неформальне життя та спілкування молоді. Пастор Анатолій Бондаренко розповів про це служіння більш детально.

– Щороку в нашій церкві проходить серія із трьох або чотирьох ігор Біблійного «Що? Де? Коли?». На сьогодні, ми вже провели вивчення та обговорення понад 15 книг Старого та Нового Заповітів. У великій грі беруть участь команди з різних церков. Це значна подія для кожного учасника. Але головною метою служіння є об’єднання молоді навколо вивчення Біблії у процесі підготовки до фіналу.

Підготовчий процес займає декілька місяців. Бажаючі заздалегідь розподіляються на команди по вісім знавців у кожній. В Другій Одеській Церкві, наприклад, сформовано три команди. В кожній команді є тренер-керівник та капітан. Тренерами зазвичай є пастори або служителі. А капітан обирається з числа знавців у команді.

Тренером команди має бути людина, що здатна провести дослідження обраної книги та підготовку команди до гри. Наприклад, у Другій Одеській ними є/були пастори Анатолій Бондаренко, Броніслав Зільковський. В’ячеслав Герасимчук, Тимофій Кондор, Андрій Копець, Олександр Кирилов.

Капітани знавців у Другій Одеській – Дмитро Чорний, Олександр Логвіненко, Юлія Сухая та Олександра Шеремет.

За для складання біблійних питань залучено групу викладачів Одеської Богословської Семінарії, благо, вони є серед членів нашої церкви. Питання складають Олександр Абрамов, В’ячеслав Герасимчук, Тимофій Кондор та Владислав Бондаренко.

Основні обов’язки тренера полягають у системному проведенні вивчення обраної біблійної книги, а також загальна духовна підготовка команди до грі. Для цього команда збирається щотижня.

Організаційними питаннями команди, між іграми, займається капітан. Молодь проводить багато часу у читанні та вивчанні Писання, спілкуючись один з одним на тренуваннях. Як правило, на підготовку йде близько двох місяців.

Гра – це велика подія для всіх. Біблійне «Що? Де? Коли?» проходить у конференц-залі церкви.Урочисто звершується молитва та прославлення Господа. Для молоді є можливість для спілкування молоді за чашкою кави до початку та у перерві. Переможці відзначаються символічними призами. Soli Deo gloria!

Для ознайомлення з архівом питань та правилами створюється сайт гри. Буде у доступі по готовності. Переходьте щоб побачити – bchgk.com

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Размышления для юношей

Читать онлайн>>>

Божа мудрість в щоденному житті

Читати онлайн >>>

Путеводные истины

Читать онлайн >>>

В поисках Божьей воли.
Синклер Б. Фергюсон

Уверенность в том, что мы находимся в центре Божьих целей приносит в нашу жизнь постоянную стабильность. Но как же открыть Божью волю для своей жизни?

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь