В Ізмаїлі – баптисти гостинні

За цей рік, – повідомляє канал «ЄХБ|Братство» – християни Ізмаїла прийняли, зігріли та нагодували тисячі вимушених переселенців. У 70-тисячному Ізмаїлі, за офіційними даними, їх зараз мешкає 30 тисяч.

– У багатьох жінок чоловіки на фронті, деякі в полоні, є поранені та загиблі, – ділиться служитель церкви Олексій Раца, – Долі людей складні. Але Ізмаїл став для них тихою гаванню. Наша молитва про те, щоб тут вони знайшли втішання в Бозі та долучилися до Христової Церкви.

Друга Баптистська Церква Ізмаїлу – «Дім молитви», пастор Анатолій Раца – з тих, хто першими приймали переселенців, годував, давав нічліг та відвозив на пором до Румунії або на кордон.

Та й зараз, щосуботи в «Домі молитви» проходять зустрічі для людей, що змушені були залишити свої доми через війну. Зустрічі відвідують понад 600 осіб, котрі отримують продуктову та гігієнічну допомогу, ліки, постіль, дитяче харчування та все необхідне. Людей запрошують на недільні зібрання та вивчання Божого Слова.

Служіння Ізмаїльських церков активно підтримують гуманітарною допомогою брати та сестри з сусідніх Румунії та Молдови. А місцеві відправляють допомогу далі – у всі куточки України. Відтак роботи на Півдні Одещини чимало.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Це досить об’ємний випуск (330 с.) з гаслом Contra spem spero – Без надії сподіваюсь! У ньому 17 статей, присвячених богословському осмисленню російській війни проти України. Особливо хочеться підкреслити, що починаючи з цього числа, Альманах виходить у вигляді двох окремих томів – один українською та іншій російською мовою. Сподіваємося, що в перший тиждень лютого ми отримаємо друковані копії та розпочнемо презентації цього випуску. Також буде можливість придбати електронну версію журналу. https://bogomysliye.com/


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь