Сімейне служіння поширюється у 2023

Пастор Петро Наконечний, відповідальний за Сімейне служіння в Області, зустрівся з колегами. Зустріч відповідальних за Сімейне служіння в областях України відбулася з 28 січня по 3 лютого, у Яремчі.

Петро Миколайович розповів:

– В роботі цього форуму приймав участь і я. Це була перша, з початку війни, зустріч. І вона принесла всім учасникам, особливе благословення та надихнула на ще більшу посвяту у служінні сім’ям.

Сьогодні усі відповідальні свідчили, як через війну, Господь подарував можливість сімейним служителям, підтримувати сім’ї, що втратили на війні близьких, підтримувати вдів, сім’ї переселенців, підтримувати та служити людям, що потрапили у складні умови.

Це особливе та відповідальне служіння й сьогодні воно активно впроваджується в церквах. Також, на зустрічі були заплановані заходи Обласного служіння з Сімейним Комітетом ВСЦ. Це – сімейні табори, форуми та ще деякі події, про які ми повідомим служителів церков.

Будь ласка, моліться про Сімейне Служіння, щоб Бог дав мир та можливість здійснювати роботу для будування та підкріплення наших християнських сімей. І щоб все це прославило Його Святе Ім’я.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –


Це досить об’ємний випуск (330 с.) з гаслом Contra spem spero – Без надії сподіваюсь! У ньому 17 статей, присвячених богословському осмисленню російській війни проти України. Особливо хочеться підкреслити, що починаючи з цього числа, Альманах виходить у вигляді двох окремих томів – один українською та іншій російською мовою. Сподіваємося, що в перший тиждень лютого ми отримаємо друковані копії та розпочнемо презентації цього випуску. Також буде можливість придбати електронну версію журналу. https://bogomysliye.com/


Франс Баккер, Грані молитви
Це дорогоцінна книжка, яка пояснює аспекти молитви. Автор – преподобний Франс Баккер (1919–1965). Переклад розрахований на всіх українців.
Читати он-лайн

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь