Учнівство – правильний розвиток та шлях християнина

В Першій Одеській церкві ЄХБ (пастор Іван Мирмир), зустрілися пастори та віруючі, чиї серця палають до служіння. Два дні, 29-30 вересня, доктор Йожеф Штайнер вчив на конференціЇ «Учнівство». Відкрив спілкування Голова ВСЦ ЄХБ, пастор Валерій Антонюк. Музичне супроводження – гурт під керівництвом Олександра Логвиненко.

Матеріали конференції представлено для загального перегляду на каналі Першої Одеської церкви. Посилання в кінці.

Гостей привітав пастор Першої Одеської церкви Іван Мирмир. Пастор Валерій Антонюк, Голова ВСЦ ЄХБ, нагадав:

– За Христом ходило багато, але пішло мало. Шукали хліба, але більшість не пішли далі цього. Бути учнем Христа, це найсерйозніша задача для тих, хто сказали «вірую».

Він хоче, щоб діти стали учнями, учні виросли в слуг, а слуги – змирилися до такої міри, щоб стати рабами. Це – правильний розвиток та шлях християнина.

Одночасно з загальним спілкуванням, проведені робочі наради служителів Одеського Об’єднання (Голова, пастор Олександр Димов) та ВСЦ ЄХБ (Голова, пастор Валерій Антонюк).

Фото: Ілля Горбатюк

 

Відео – перший день

Відео – другий день

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь