Сімейне свято та Жнива. Блага Звістка

На Фонтаці, в Церкві «Блага Звістка» (пастор Сергій Кричун), 19 вересня, пастор Сергій та його дружина Марина, відмітили 31 рік подружнього життя. А вже 24 вересня, в церкві святкували Жнива.

Останній рік для церкви є особливим. Щотижня команда допомагає сотням переселянців, брати відвідують невеликі церкви та групи для підтримки віруючих, регулярно допомагають Миколаївщині та Херсонщині. Тому усім було дуже приємно зібратися на свято разом в рідній церкві.

В зібранні взяв участь пастор церкви «Алілуйя» Джонг Хан Кю.

Накладання цих дат надихнуло Сергія Віталійовича написати особливі спогади та роздуми:

– Багато праці зроблено, багато пройшли разом, та й проходимо. Втомлені, але вдячні Богу за цей час бути разом у служінні Господу. Свято Жнив нагадує сьогодні, що треба робити якісь висновки в житті. Що сіяли, і що пожали. Озираючись, бачимо складний шлях, але завжди разом і з Господом. Чудові діти і привілей служити Господу, особливо в такі складні часи для країни. Бути зі своєю коханою, яку подарував Господь, – це головне, що завжди надихає і додає сил у житті. Тому йдемо далі…

Святкувати Жнива та день Подяки для Церкви дуже важливо. З одного боку, це допомагає осмислити своє життя в контексті змін, які Господь звершив в кожному з нас. Оцінити, наскільки ми змогли явити в житті характер Ісуса Христа.

З іншого боку, це добра дисципліна подяки, коли Церква вчиться дякувати Богові за Його милість та благодать особливо в скрутні часи.

Крім цього, це свято дає Церкви привід зібратися разом та поклонятися Господу й звершити Його заповідь – любити один одного. Та, як завжди, таке свято супроводжується різними смаколиками, котрі кожний несе до Церкви, щоб мати час спілкування після богослужіння. Все це укріплює стосунки між людьми та прославляє нашого Господа Ісуса Христа.

Свято Жнив та День Подяки вже пройшов. Він залишив добрі спогади та вдячність Богові за милість Його та благодать. Ми молилися за Україну та її захисників, раділи Божої благодаті та розмірковували над нашим життям. Слава Господу за цю чудову подію!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь