Для потребуючих, це не звичайні речі

Відділ соціального служіння (відп. пастор Петро Наконечний) звершує важливе служіння. Воно непомітно тим, в кого все добре. Але хворі, немічні та люди з інвалідністю його відчувають чуттєво.

Наприкінці вересня багато людей з особливими потребами отримали благословення, що надійшло від християнських організацій через соціальний відділ Обласного Об’єднання. Медичне обладнання та засоби було передано в клініки, благодійні організації та церкви.

Керівник Фонду «Острів надії», Степан Койса відзначив:

– Коляски для людей з інвалідністю, ходунки та підгузки – це не просто матеріальні речі. Це безцінна допомога тим, хто потребує нашої підтримки. Одна із колясок переданий в Одеський обласний центр соціально значущих хвороб (КНП “Одеський обласний центр соціально значущих хвороб”). Це обладнання допоможе тим, кому важко пересуватися, отримувати необхідну медичну допомогу та зручно пройти необхідні обстеження.

Інше, наприклад ходунки, було відправлено в Очаків, де це стане великою підтримкою для особи з інвалідністю. Ми дуже раді, що можемо бути частиною цього важливого процесу та надати допомогу, коли це необхідно. Решта буде видаватися потребуючим по мірі звернення.

  

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь