У Ларжанці рукопокладено пастора

В Церкві ЄХБ с. Ларжанка (пастор Олександр Жирников), Ізмаїльського району, 1 жовтня, відбулося важливе богослужіння. Диякона помісної церкви Олексія Раца посвячено на пасторське служіння.

Молитву посвяти та покладання рук звершили пастори:  Олександр Жирников, Олександр Буката («Благодать», Ізмаїл),  Анатолій Раца (Відповідальний по Ізмаїльському району. «Дім молитви», Ізмаїл).

Урочисте зібрання стало радістю для помісної громади та численних гостей. Настанову з Божого Слова присутнім надав пастор Олександр Буката. Музичне поклоніння підтримав гурт з Ізмаїльського «Дому молитви».

Для родини Раца це особливе династичне свято – пастор Анатолій Раца служить Господу вже багато років. П’ять років тому пасторське служіння прийняв його син Володимир. Та, ось, зараз, служіння покладено й на Олексія.

Для Ларжанської церкви це видатна подія. Громаді – 102 рока від засновництва. Та в цьому році буде 100 їхньому молитовному будинку. В останнє, громада рукопокладала пастора 30 років тому. Та Господь благословляє пасторами в кожному поколінні.

Олексій Анатолійович Раца народився в Ізмаїлі, у 1984 році. Увірував та охрестився у 1999 році в Другій Ізмаїльській церкві.
З 2015 року відвідує церкву у Ларжанці.
У 2021 році був посвячений на диякона.
Та ось зараз, в жовтні 2023, рукопокладений на пасторське служіння.

Пастору Олексію, у житті та служінні допомагає його дружина Людмила. Разом Олексій та Людмила виховують двох дітей. Крім всього іншого, вона допомагає чоловіку у служінні недільної школи в Ларжанці. Людмила професійна вчителька. Більше 20 років вона навчає англійському у християнській школі «Стежинка», в Ізмаїлі.

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь