Академіка Глушка, 14 – нова локація «Світла життя»

Друзі, дякуючи Богу, який діє через кожного з вас, ми вже в новому приміщенні, – повідомляє пастор Артем Бабенцов. Це велике благословіння для нас! Скажіть вашим знайомим, що на Таїрова, на Академіка Глушка, 14, є церква, та приходьте щоб разом вклонитися Господу.

Раніше ми писали про початок служіння, та про соціальне служіння цієї місіонерської команди. В цьому вересні почався новий етап будування церкви на новій локації. То ж і нові виклики є теж. Артем поділився молитовною та практичною потребою:

– Ми ще не зібрали повну суму для оренди, тому ми просимо щоб ви продовжували включатися у молитовне служіння за цю потребу! Наразі нам ще не вистачає 9 000 грн для оренди нового приміщення (на кожен місяць до кінця року). Ми просимо Вас молитися за вирішення цього питання, та підтримати проповіді в цьому районі.

Селище Таїрова — другий за чисельністю населення житловий масив в Одесі, який поступається лише селищу Котовського. Територіально належить до складу Київського району Одеси. Таїрова являє собою суцільний район переважно багатоповерхової забудови.

Історично склалося, що під ім’ям «Таїрове» насправді об’єднано п’ять різних мікрорайонів: власне Таїрова, Південне, Шкільне, Вузовське та Дерибасівка (раніше — селище Моряків). Чисельність населення «об’єднаного» Таїрова становить близько 160 тис. чол. (З них власне Таїрова – 65 тис. чол.).

 

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь