Жінки та дівчата здобули цінностей

30 вересня, в Одеській церкві «Благодать» (пастор Ігор Кучер), зустрілися біля 90 жінок та дівчат. У прикрашеному залі жінки спілкувалися, слухали виконавців та співали разом. Тему вечора – «Мій дім – моя фортеця» – розкрила Ірина Шаповал.

Декорації та вбрання залу, на столах скатертини та прикраси, – чудова атмосфера для спілкування та знайомства. Тематичні завдання та ігри сприяли наставленню, а емоції підтримали подаруночки.

Пастор надав жінкам настанови з Божого Слова, заохотив не зупинятися у духовному зростанні.

Ірина Шаповал донесла ідеї про те, що опорами «будівництва» дому життя є цінності, що спрямовують наші цілі та рухають нами.

І щоб досягати міцних стосунків з Ним, потрібно звертатися та слухати Його і виконувати все, що Він нам каже! – підсумувала тему Ірина.

На основі уривка Лк.6:46-47, побачили, наскільки важливо жінкам-християнкам, називаючи Ісуса своїм Господом, не забувати, що саме Він є Господом нашого життя, а отже, і головною цінністю!

Вiд Луки 6:47-48: Скажу вам, до кого подібний усякий, хто до Мене приходить та слів Моїх слухає, і виконує їх:  Той подібний тому чоловікові, що, будуючи дім, він глибоко викопав, і основу на камінь поклав. Коли ж злива настала, вода кинулася на той дім, та однак не змогла захитати його, бо збудований добре він був!

– – – – – –
Одеса Баптист Інфо – Інформаційне служіння Обласного Об’єднання Церков ЄХБ
– – – – – –
Сайт Обласного Об’єднання http://www.odessabaptist.info/
Вайбер https://invite.viber.com/
Телеграм https://t.me/odessabaptistinfo
Фейсбук https://www.facebook.com/odessabaptist10
Ютуб https://www.youtube.com/c/OdessaBaptist/

– КОРИСНА ИНФОРМАЦІЯ –

Утраченное искусство ученичества, Иван Эймс
Он воспитал нескольких учеников, которым, в свою очередь, тоже предстояло воспитать учеников и т. д., пока Благая Весть не распространится во все концы земли.
В основе этой книги — изучение Слова Божьего и личный опыт тех, кто готовил учеников, воспитывал делателей во имя Христа.
Те концепции и принципы, которые предлагает данная книга, не имеют ничего общего с теорией быстрого роста и мгновенного созревания — настоящий рост требует времени и слез, любви и терпения. Читать онлайн

Воспитание детей для Бога. Сборник проповедей – Эдвард Пайсон, Дэвид Мартин Ллойд-Джонс, Д.Ч.Райл, Филипп Додридж, Джон Энджел Джеймс, Эдвард Лоурен
Читать бесплатно онлайн Христианская книга

Основи християнства по різних перекладах Біблії
 

Підтримуйте служіння пожертвами. "Бо коли є охота, то приємна вона згідно з тим, що хто має, а не з тим, чого хто не має" (2 Кор 8:12).

https://odessabaptist.info/wp-content/uploads/2022/04/logo-ecb-white-100-1.png
© 2022 Одеське Обласне Об'єднання Церков ЄХБ
Контакти
ул. Садовая, 39 пос. Корсунцы Коминтерновский р-н Одесская обл. Украина
То доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум! (Флп. 2:2)
Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь